Kolik podkolenek mají Lolity?

26. dubna 2008 v 15:10 |  Články související s Lolitami
Podkolenky jsou každopádně nesdílnou součástí Lolita šatníku. A možná by i hodně lidí zajímalo, kolik takových pokolenek by "průměrná lolitka" měla vlastnit... krom bílých a černých pokolenek, které jsou nezbytnou součástí, je ovšem ještě spousta podkolenek s různými vzorky a pruhovaných podkolenek...

Tak se půjdeme podívat do šatníku lolitek z celého světa, kolik tam těch pokolenek vlastně mají :3 na egl community se na to totiž nedávno jedna dívčina ptala. Některé lolitky, které teprve začínají, vlastní jen tak 3 páry podkolenek, není se čemu divit. Když Lolitka vlastní 10 párů podkolenek, tak většinou říká: "Já vím, mám těch podkolenek strašně málo!". Když to všechno zprůměrujeme, tak "průměrná lolitka" by ve svém šatníku měla mít 25 párů podkolenek.

Lolitky závislé na podkolenkách vlastní kolem 50ti párů. Ano, jsou i takové slečny, co vlastní 50 párů značkových podkolenek, což by při průměrné ceně 2300 jenů za pár (asi 360,- Kč) znamenalo, že jen za podkolenky utratily 18 000,- Kč.

Největší extrém je slečna, která píše: "Někteří možná nemáte rádi pruhované podkolenky, ale já je naprosto zbožňuju. Mým snem je mít jich 365. Nemám žádné značkové podkolenky (zatím!) ale když sečtu všechny podkolenky, co doma mám, tak mám asi nekecám 100 párů. Je to šílené, ale miluju je a je mi jedno, že jsem závislá na podkolenkách. Stejně jako nemám to srdce žádné z nich vyhodit."

Když se ptáte mě, tak já jsem taky závislák na podkolenkách *kapka* Hned jak vidím stánek s podkolenkami, jsem tam :3 Ovšem na některé lolitky stále nemám, zatím vlastním "jen" 30 párů.

A menší tip pro ty, co taktéž zbožňujou podkolenky, ale mají jich tolik, že se v tom už pomalu nevyznají... viděla jsem tento nápad někde na netu a tak jsem si něco podobného udělala z krabic. Můžete se taktéž inspirovat (^_-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama